אימייל

met@gmail.com

הי לכולכם,

קוראים לי אזבל, ואני עובדת בתור נערת ליווי כבר כמה שנים טובות. אתם בטח חושבים שזה נהדר, מכיוון שאני מרוויחה מלא כסף, אז בתיאוריה זה נכון, אבל יש הרבה גברים עם פטישים מיוחדים. פטישים שלפעמים גורמים לי להירתע, בעיקר שזה ממש רחוק ממני. ובסיפור הזה שלי, אחלוק עמכם כמה מהמוזרויות של אותם לקוחות שלי.

נתחיל מן ההתחלה. בראשית דרכי נהגתי לקחת את הלקוחות שלי לבתי מלון. אומנם הם שילמו על האירוח במלון, אבל זה גרע מן הסכום שיכולתי לקבל במקום אחר. מאוד מהר הבנתי שאני בכלל לא בכיוון הנכון, ויום אחד שמעתי על אותן דירות דיסקרטיות בחיפה. דירות אלו משולמות על בסיס חודשי, ובחישוב הכללי יכולתי לבקש יותר כסף עבור שירותי הליווי שאני מספקת, ונשאר לי עוד רווח עצום. מכיוון שמרבית הלקוחות שלי כבר מעורבים רגשית במערכות יחסים קבועות, מי יותר ומי פחות, הם היו ממש מאושרים לגלות שהשירותים שלי ניתנים רק במסגרת של דירות דיסקרטיות בחיפה. אותו דירות דיסקרטיות הבטיחו שלעולם בנות הזוג שלהם לא יגלו מה הם עושים כשהם נעדרים בכל מיני תירוצים מהבית, והבטיחו להם מקום בטוח, אינטימי ובעיקר נקי.

ונחזור להבטחה שלי לספר לכם על הפטישים המוזרים של הלקוחות שלי…

היה לי לקוח שקוראים לו אבנר. הוא היה כבן 40, ג'נטלמן אמתי, ונהג לבקש שיגיעו כמה בחורות למפגש עמו. הפטיש שלו היה מזעזע. הוא ביקש מכל הנערות שיעמידו פנים של נערות שמתו לחלוטין. זה כבר עודד אותו. בשלב הבא הוא הצליף בנערות ליווי "המתות" בשוט, והיינו צריכות להישאר מבלי לזוז. ואז החל לצבוט להן את הפטמות, ולהתחיל להתעסק מינית עם נערות הליווי, כל פעם עם נערת ליווי אחרת. עד שכולם השתתפו באורגיה אחת גדולה. אומנם מאוד מוזר ולא בדיוק מובן, אבל התגמול הכספי היה הולם, והלקוח היה ממש חמוד וג'נטלמן, כאמור לעיל. למרות הפטיש הזה שלו, הוא מאוד כיבד אותנו, ונשק לנו בלחי בסוף השירות האדיב שלנו.

עוד לקוח ביקש ממני מופע חשפנות אטי. הוא מעולם לא נגע בי. הוא הגיע לסיפוק מיני רק מזה שחשפתי באיטיות את גופי, מוזר ומעניין. והוא שילם ביד רחבה…

מאמרים מומלצים