אימייל

met@gmail.com

זה הוא סיפור מאוד אמתי, חוץ מהשמות והפרטים המזהים. לצורך הסיפור קוראים לי עדינה, ואני בת עשרים וחמש. כל חיי סבלתי ממחסור בכסף. אני דיילת אוויר כבר כמה חודשים, והמקצוע הזה פתח לי צוהר לעסוק במקצוע נלווה הרבה יותר מתגמל. לפני ארבע שנים, בנסיעה השניה שלי בתור דיילת, הגעתי לקנדה. נאלצנו להישאר כמה לילות בקנדה, בשל כל מיני אילוצים. כאשר הייתי בבר של המלון, ניגש אליי המלצר, והציע לי להיות נערת ליווי במהלך הנסיעות שלי. הוא אמר שיש לו קשרים בכל העולם, והוא יכול לסדר לי לקוחות. בהתחלה ממש נרתעתי, אבל הארנק הריק שלי הכריח אותי להקשיב לו.

דיברנו על הא ועל דא, ואז עברנו לנושא העיקרי – העיסוק החדש שלי.

הוא אמר שלעולם אף אחד לא יגלה את זה, כי השירות ניתן באמצעות דירות דיסקרטיות בחיפה. לא ממש בחיפה, אלא באותו סגנון בכל מרחבי העולם. השכר היה כמה אלפי דולר למפגש. וזה הלהיב אותי יותר ויותר עם כל רגע שעבר.

החלטתי לשלב את העבודה גם במדינת ישראל, ככלות הכול אין טיסה בכל יום, ורציתי כמה שיותר כסף. התחלתי לחפש דירות דיסקרטיות בחיפה, ומצאתי דירה מדהימה בחיפה. דירה חמימה, במרכז העיר, לא גלויה מדי ולא נסתרת מדי, בדיוק מתאימה לצרכים של העבודה החדשה שלי.

בשל העובדה כי דירות דיסקרטיות בחיפה רחוקות קצת מהמרכז, קשה להשיג תחבורה ציבורית, אז הזמנתי ללקוח הראשון שלי בארץ את הנהג הפרטי שלי, כן, יש לי כבר נהג פרטי, והוא הסיע את הלקוח שלי, שהיה גבר נשוי, דרך אגב. בין השאר הוא אמר לי שהוא שמח שיש לי דירה דיסקרטית, כי הדבר האחרון שהוא היה רוצה זה שאשתו תגלה מה שהוא עושה, והדירה הדיסקרטית שלי ממש מגנה על הפרטיות שלו, מעבר לכך שהיא ממש חמימה וייחודית.

את המפגש הזה לעולם לא אשכח. בזכות אותו לקוח הסרתי את כל המחסומים שהיו לי. התחברתי לזון של עצמי, למדתי להעריך מצבים מסוכנים, להתמודד עם ישראלים עצבנים, ולהרחיב את עיסוקי בכל העולם.

מאמרים מומלצים