אימייל

met@gmail.com

הי לכולם,

החבר'ה קוראים לי נתי, אז תזרמו עם זה. רציתי לספר לכם על תקופה חשובה בחיי, בה נתתי דרור לפנטזיות הכי אפלות ועמוקות בחיי. היה זה כמעט לפני עשור, כאשר מלאו לי עשרים ושלוש שנים. אני בחורה חסונה, מחוטבת ומלאה בכל המקומות הנכונים. לא גבוהה ולא נמוכה, שלא כל יום רואים כאלו, שיערי הוא בלונדיני, ואני בכושר לא רע.

הכול התחיל שהייתי בין עבודות, ולא ממש מצאתי את עצמי. דיברתי בכל  מיני פורומים ברשת עם חבר'ה שהכרתי שם. היו לי הרבה תומכים בפורומים האלה, והגלגל בחיי התהפך ביום שהעליתי תמונות. יצר אתי קשר חיש מהר גבר כבן שלושים וחמש, שהיה פסיכואנליטיקאי פרוידיאני, חכם לכל דעה ועניין. משהו בו מאוד משך אותי, והתחלנו להתכתב בפרטי.

התחלנו לשלוח  זה לזאת תמונות שהצניעות יפה להן, והמשכנו בדיון פילוסופיים מעמיקים. מאוד מהר הרגשתי שאני נמשכת אליו, אבלך התביישתי להודות בפניו על זה. לאחר כמה שבועות של "רדיפה מאחורי הזנב", הוא התוודה בפניי.

קראו לו יואל. יואל סיפר לי שהוא הבעלים של סוכנות של נערות ליווי. הוא הציע שנקבע פגישה מסודרת, והיה מוכן לשלם לי הרבה כסף עליה. בדולרים, לא פחות ולא יותר… ניסיתי להבין ממנו אם יש לו פנטזיות קינקיות, והוא ענה שממש לא. זה כבר הרגיע אותי כשלעצמו.

עם יד על הלב, הסקרנות החלה לכרסם בי ואט אט נתנה את אותותיה בי, ושקלתי להיפגש אתו תמורת תשלום הוגן ביותר. הוא התעקש שמדובר על סידור עסקי גרידא, ואין פה בכלל מקום לפתח רגשות. לא עכשיו ולא בעתיד. לבסוף התרציתי, וקבענו להיפגש בעוד שבועיים, מתי שהיה נוח לשנינו. ותאמינו לי, אני ממש לא מתחרטת על החלטתי הנועזת, יש לציין.

הפגישה התחילה בהיסוס מה, ודי מהר עברנו למיטה. התעלסנו שוב ושוב כמו זוג יונים, והוא לימד אותי טריקים שפשוט לא הכרתי מקודם, בסקס כמובן. מיותר לציין שיואל היה זה שהרים למעלה את המצב הפיננסי שלי. מאז אני עם לקוחות קבועים בלבד, שכמובן הוא הלקוח הפייבוריט שלי, היה ועודנו נשאר.

מאמרים מומלצים