אימייל

met@gmail.com

שלום לכל הקוראים היקרים,

קוראים לי עינת, ואני מה שנקרא "מדאם". אני מעסיקה ומתפעלת את כל המערך של נערות ליווי באילת. בוודאי שאתם שומעים את המלה מדאם עולה לכם בראש קונוטציה של מטריארך קשוח ויד נוקשה מכל מיני סרטים שצפיתם בהם, אבל המציאות שונה לגמרי. אני אחראית באופן ישיר על העסקה של כמה עשרות נערות ליווי באילת. אומנם אני מחזיקה אותן קצר, אבל מן הצד השני אני מעניקה להן חיבה יתרה, אכפתיות, דאגה, מה שנקרא "אהבה קשוחה".

ורציתי היום לחלוק אתכם את הסיפור שלי. הסכיתו וקראו בעיון.

אני אישה קטנה בממדים, כמה קטנה, ככה עוצמתית. המבט שלי נוקב, ועוזר לו העיניים הכחולות והחודרות. האישיות שלי רב גונית. מצד אחד רכה ואמפתית, מצד שני קשוחה ולא מתפשרת. הילדות שלי הייתה מאושרת, עם המון ביטחון שקיבלתי מהוריי ומהסביבה, חוץ מהתעללות מינית שעברתי בגילאי העשרה מקרוב משפחה. ומכיוון שאף אחד לא האמין לי, עזבתי בגיל שמונה עשרה את הבית, להיות עצמאית ולתקן עוולות. כבר אז הבנתי שיש לי ייעוד בחיים – לעזור ולתמוך בנשים חלשות יותר. נשים שהתעללו בהן מינית. נשים שצריכות תמיכה וסיוע.

את כל הכאב שהצטבר בי תמרנתי אל הלב ואל הארנק העמוק של כל מיני גברים, זאת הייתה תחילת הדרך שלי, ומשם נסללה באופן טבעי הדרך שלי להיות מדאם, ולהעסיק המון נערות ליווי באילת. הנערות שלי לאו דווקא מוכרות שירותי סקס. הן עושות הרבה דברים אחרים. כמו למשל – מופע של ריקודים אקזוטיים וסקסיים, ייצוג הולם באירועים חשובים של בעלי עסקים ובעלי הון, ליווי לשיחות אישיות, אוזן קשבת, תמיכה נפשית, ממש כמו פסיכולוגים, וכמובן גם סקס, הרבה סקס…

אני דואגת לבנות שלי. אני דואגת שהן יהיו מאוד נקיות, כאשר אני דורשת מהן כל כמה חודשים לעשות בדיקות ולשלול מחלות מין. אני דואגת שהן ירוויחו טוב. ואת הטיפים שהן מקבלות אני ממש לא לוקחת לעצמי, כמו שהרבה מדאמיות עושות, אני מעבירה אותם מידית לנערות הליווי באילת. אם גבר לא מתייחס אליהן יפה, אני דורשת לתקן את העוולה, ומיד מסלקת אותו מהארסנל של הלקוחות שלנו. אני שומרת על כבודן האישי, כמו גם על כבודן העסקי.

נערות ליווי באילת אוהבות אותי, ואני כמובן אוהבת אותן, ולראיה יש מהן עשרות אשר עובדות אתי ביחד כבר כמה שנים טובות.

מאמרים מומלצים