Teknik Özellikler

SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB Özellikleri ve Teknik Bilgileri

0

Daha farklı cep telefonu özelliklerine hızlı bir şekilde ulaşmak amacıyla adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi sırada SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB teknik özellikleri var. Hazırsanız bu güzel telefon hakkında genel bilgilendirmelere başlayalım.

Bu içeriğimizde SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB APPLE iPhone SE 64GB APPLE iPhone 11 64GB gibi birbirinden farklı telefonların özelliklerine bir arada yer vermeye çalıştık. Bu teknik özellikleri birlikte değerlendirmeniz ve karar vermeniz için yaptığımız bir işlemdir. Daha fazla bilgi sahibi olmak için adresimizde bulunan arama bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB Teknik Özellikleri

İşletim Sistemi: Android 10 İşlemci: Qualcom Snapdragon 865+ Bellek Kapasitesi: 256 GB RAM Bellek Boyutu: 12 GB Sensörler: Accelerometer,Fingerprint Sensor,Light Sensor,Proximity.

APPLE iPhone SE 64GB Özellikleri

İşletim Sistemi: iOS 13 İşlemci: A13 bionic chip Bellek Kapasitesi: 64 GB Arttırılabilir Hafıza: Hayır Sensörler: Touch ID parmak izi sensörü, Barometre, Üç

APPLE iPhone 11 64GB Özellikleri

İşletim Sistemi: iOS 13 İşlemci: Üçüncü nesil Neural Engine birimine sahip A13 Bionic çip Bellek Kapasitesi: 64 GB Arttırılabilir Hafıza: Hayır RAM Bellek Boyutu: 4 GB

APPLE iPhone SE 256GB Özellikleri

İşletim Sistemi: iOS 13 İşlemci: A13 bionic chip Bellek Kapasitesi: 256 GB Arttırılabilir Hafıza: Hayır Sensörler: Touch ID parmak izi sensörü, Barometre, Üç

SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB Özellikleri

İşletim Sistemi: Android 10 İşlemci: Qualcom Snapdragon 865+ Bellek Kapasitesi: 256 GB RAM Bellek Boyutu: 12 GB Sensörler: Accelerometer,Fingerprint Sensor,Light Sensor,Proximity.

Bunun dışında telefonlar hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize iletebilirsiniz. Söz konusu olan nevşehir cep telefonu tamiri olduğunda sadece bir tık uzağınızda olduğumuzu da hatırlatmak istiyoruz.

 

SAMSUNG Galaxy S20+ 128GB Özellikleri ve Teknik Bilgileri

Bir önceki yazı

XIAOMI Redmi Note 9 Pro 128GB Teknik Özellikleri

Sonraki yazı

You may also like

Yorum

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir